Onex Group | Chmura i cyberbezpieczeństwo | Eksperci Microsoft

Migracja infrasturktury IT do bezpiecznej chmury AzureChmura i cyberbezpieczeństwo

Bezpieczeństwo cybernetyczne to praktyka ochrony przed atakami cyfrowymi. Celem cyberataków jest zazwyczaj uzyskanie dostępu, zmiana lub zniszczenie poufnych informacji, wyłudzenie pieniędzy od użytkowników lub przerwanie normalnych procesów biznesowych. Wdrażanie skutecznych środków bezpieczeństwa cybernetycznego jest obecnie szczególnie trudne, ponieważ urządzeń jest więcej niż ludzi, a atakujący stają się coraz bardziej innowacyjni.

Logo

Najczęściej realizowane projekty

Zapoznaj się z trzema najczęściej realizowanymi scenariuszami:

 • Migracja środowiska on-premises do chmury

  Migracja lokalnej infrastruktury serwerowej do chmury z wykorzystaniem narzędzia Azure Migrate.

 • Wdrożenie Azure Active Directory

  Szybki dostęp do zasobów zewnętrznych i sprawne zarządzanie tożsamościami.

 • Implementacja Microsoft Defender for Cloud

  Ochrona wszystkich zasobów i śledzenie postępu zabezpieczeń.

image background

Paweł Czarnecki

Domain Lead of Modern Work

Scenariusze współpracy

 • Analiza oraz doradztwo strategiczne

  Na bazie warsztatów z działem IT oraz zainteresowanymi obszarami biznesowymi, przygotowujemy raport zawierający ocenę sytuacji wraz z rekomendacjami oraz perspektywą rozwojową.

 • Wdrożenie oraz adaptacja

  Zarządzanie projektem od momentu zdefiniowania zakresu przez proces wdrożeniowy, kończąc na etapie adaptacji oraz monitorowania użycia rozwiazania w organizacji.

 • Szkolenia

  Szkolenia

Nowoczesne zabezpieczenia przez zagrożeniami

Korzystaj z wielowarstwowych zabezpieczeń oferowanych przez Microsoft w fizycznych centrach danych, infrastrukturze i operacjach w Azure. Korzystaj z najnowocześniejszych zabezpieczeń dostarczanych w centrach danych Azure na całym świecie. Polegaj na chmurze, która jest zbudowana z dostosowanego sprzętu, posiada kontrole bezpieczeństwa zintegrowane z komponentami sprzętowymi i firmowymi oraz dodatkowe zabezpieczenia przed zagrożeniami takimi, jak DDoS. Korzystaj z zespołu ponad 3500 globalnych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa, którzy współpracują, aby pomóc w zabezpieczeniu aktywów biznesowych i danych w chmurze Azure.

Nasze kompetencje pokrywają również obszary:

Migracja środowiska on-premise do chmury

Migracja środowiska on-premise do chmury

Przeprowadzamy migracje lokalnej infrastruktury serwerowej do platformy Azure z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi firmy Microsoft.

Wdrożenie Azure Active Directory

Wdrożenie Azure Active Directory

Dzięki wdrożeniu usługi AAD użytkownicy będą mogli bezproblemowo logować się do zasobów lokalnych i w chmurze, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dodatkowo zapewnisz użytkownikom łatwy dostęp do zasobów opartych na chmurze w firmie zarówno z urządzeń osobistych, jak i firmowych.

Implementacja Microsoft Defender for Cloud

Implementacja Microsoft Defender for Cloud

Microsoft Defender for Cloud to rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem w chmurze i ochrony obciążeń w chmurze, które znajduje słabe punkty w całej konfiguracji chmury, pomaga wzmocnić ogólną postawę bezpieczeństwa środowiska i może chronić obciążenia w środowiskach wielochmurowych oraz hybrydowych przed ewoluującymi zagrożeniami. Dzięki implementacji Microsoft Defender for Cloud wzmocnisz konfigurację bezpieczeństwa swoich zasobów w chmurze.

Wdrożenie usług zapewniających ciągłość działania biznesu

Wdrożenie usług zapewniających ciągłość działania biznesu

Usługa Azure Site Recovery zapewnia łatwość wdrożenia, efektywność kosztową i niezawodność. Wdrażanie procesów replikacji, przełączania awaryjnego i odzyskiwania za pośrednictwem usługi Site Recovery pomaga utrzymać działanie aplikacji podczas planowanych i nieplanowanych przestojów. Usługa Azure Backup zapewnia bezpieczeństwo i możliwość odzyskania danych w chmurze MS Azure.

Skontaktuj się z nami